Останні новини

З початку пандемії від COVID-19 померло понад 600 працівників медіа з 59 різних країн світу

Максимальна кількість підтверджених смертей - в Італії. В Україні від вірусу померло 14 працівників ЗМІ.

За 2020 рік від COVID-19 померло понад 600 журналістів з 59 країн світу. Максимальна кількість підтверджених смертей - в Італії. В Україні від вірусу померло 14 працівників ЗМІ.

 Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Європейську федерацію журналістів. 

Так, в Італії 40 підтверджених смертей журналістів від COVID-19, у Туреччині - 17, у Великобританії - 13, в РФ - вісім, в Іспанії - шість, у Франції - п'ять. Мінімум по одній смерті від інфекції зафіксовано у Швейцарії, Австрії, Німеччині, Болгарії, Бельгії та Азербайджані.

 В Україні, за даними Національної спілки журналістів України (НСЖУ), від коронавірусу померло 14 медійників. Переважно це особи з групи ризику, пенсійного віку. Але, за словами глави НСЖУ Сергія Томіленка, померли й молоді співробітники медіа. У ЄФЖ підкреслили, що працівники ЗМІ постійно знаходяться в зоні підвищеного ризику, з перших спалахів інфекції.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok