Останні новини

З переможиці конкурсу "Місіс Шрі-Ланка" прямо на сцені зірвали корону: що сталося

Її звинуватили у порушенні правил конкурсу.

На сцені конкурсу "Місіс Шрі-Ланка" з голови новообраної переможниці Пушіпки Де Сільви зірвали корону. Місіс Шрі-Ланка-2019" Керолайн Джурі вважала за потрібне забрати корону у Де Сільви через розлучення та віддала її учасниці, яка отримала титул "Віце-місіс".

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на BBC.

Читайте також: Трансгендерна жінка здобула титул Міс Срібний штат США

За правилами конкурсу краси, у ньому не можуть брати участь розлучені жінки. 

"Існує правило, яке забороняє брати участь розлученим жінкам, тому я роблю це, щоб корона дісталася другому місцю", - повідомила експереможниця.

Після цього випадку Де Сільва покинула сцену конкурсу. Вона зізналася, що дійсно не живе разом зі своїм чоловіком, однак не перебуває у розлученні з ним.

Організатори конкурсу вибачилися перед переможницею і повернули їй корону. Однак, дівчина попередила, що за необґрунтоване і образливе поводження звертатиметься до суду. 

"Ми розчаровані. Те, як Керолайн Джурі поводилася на сцені, було ганьбою, і організація "Місіс Світу" вже почала розслідування з цього приводу", - розповів директор заходу.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04