Останні новини

З Одеси до Риму, Генуї та Неаполя: у трьох італійських містах відкриють офіси для надання допомоги українцям

Найближчим часом офіс також відкриють в Австрії.

На вихідних у результаті переговорів з одеським амбасадором в Італії вирішили відкрити офіси у деяких містах країни. Так, для покращення взаємовідносин з державою на півдні Європи буде створено штаб-квартири у Римі, Неаполі та Генуї.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку віце-мера Одеси Павла Вугельмана у Facebook.

Читайте також: В Україні прийняли закон про держслужбу з пропозиціями Зеленського - Рада.

У Римі, Генуї та Неаполі вже почали роботу офіси амбасадора Аттіліо Малліані. Офіційне відкриття відбудеться після закінчення карантинних обмежень. Вони були створені для допомоги українцям за кордоном.

“Ми хочемо максимально розширити мережу таких офісів для того, щоб одеські бізнесмени, перебуваючи в закордонних відрядженнях, могли звернутися до наших фахівців і отримати повну інформацію про місцеві бізнесменів, інвесторів і проектах, а також представляти свій бізнес Made in Odesa. Це дозволить розвивати партнерські відносини між нашими країнами і містами”, - розповідає Павло Вугельман.

Наразі штаб-квартири одеських амбасадорів відкриті у 4 країнах світу. Так, українці зможуть відвідати офіси в Італії, Франції, Польщі та Марокко. Згодом планують створити в Австрії.

"Наше місто знають і поважають у всьому світі. Але будь-який проект потребує проект-менеджері, який буде постійно їм займатися: презентувати, просувати і розвивати", - додає віце-мер Одеси.

вугельман

Фото: Павло Вугельман

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok