Останні новини

З Новим роком! У порту біля Южного прикордонники знайшли в авто більше сотні бойових патронів

111 бойових набоїв калібру 9 мм вилучили і передали представникам Нацполіціі

На Одещині12 січня на пункті контролю для міжнародного морського вантажного сполучення "Визирка", що знаходиться поблизу Южного, прикордонники Одеського загону в одному з авто виявили більше сотні бойових патронів. Боєприпаси знаходились під сидінням автомобіля Mazda, який прибув з аукціону США до України.

Про таке повідомив Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеського прикордонного загону Держприкордонслужби.

За їхньою інформацією, 111 бойових набоїв калібру 9 мм вилучили та встановленим порядком передали представникам Нацполіціі.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FOdessaborderguard%2Fvideos%2F1129211374185242%2F&width=500&show_text=false&height=282&appId" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

набої.jpg

Фото: Одеський прикордонний загін

Нагадаємо, в Одесі торік нарахували і виплатили допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 та 2 груп платників єдиного податку. Виплати здійснювали за рахунок коштів, виділених з Фонду боротьби з COVID-19.