Останні новини

З міського бюджету Одеси виділили 143 тисячі гривень на допомогу родині – хто ці люди

Кошти призначили посилаючись на скрутне матеріальне становище сім'ї.

20 квітня на сайті міської ради з‘явилося чергове розпорядження міського голови Геннадія Труханова – виділити 142 тис грн бюджетної допомоги співробітниці міграційної служби.

Кореспондентка Odesa Live Анастасія Пивоварчук довідалась, що ж це за жінка та чому міськрада виділяє їй таку суму.

Читайте також: Скільки витратять Одеська міська й обласна ради з державною адміністрацією на висвітлення діяльності

142 тисячі гривень з бюджету міста, за розпорядженням мера Одеси, призначили Руслані Громовій. Торік вона отримала 137 тисяч гривень допомоги від міста. Гроші не виділялися на придбання конкретних речей, як йдеться у документі, кошти спрямували "враховуючи скрутне матеріальне становище сім'ї громадянки Громової Р.І. на підставі її заяви на особистому прийомі місткого голови”.

Цікаво, що ”тезка” цієї громадянки регулярно здає декларації в ролі головного спеціаліста Суворовського райвідділу ДМС. На держслужбі Руслана Іванівна не перший рік, ще 6 років тому вона подавала заяву на люстраційну перевірку разом з декларацією. Тоді на погано просканованому документі було видно будинок, площею у 480 квадратних метрів. А коли декларації почали з‘являтися у інтернет-мережі – будинок зник, а на його місці з‘явилася однокімнатна квартира. 

Детальніше про доходи чоловіка Руслани Громової та статки родини – дивіться у відео.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
09.05