Останні новини

З 59-го на 74-те: Україна за рік опустилася на 15 позицій у рейтингу Індексу гендерного розриву-2021

Найвищу сходинку Україна посіла в категорії Реалізація в освіті - 27-ме місце.

Всього лише за рік країна опустилася на 15 позицій - з 59-го місця відразу на 74-те. Найгірша гендерна ситуація в Україні спостерігається в політиці.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Global Gender Gap Report.

Читайте також: Організатори Євробачення-2021 визначили порядок виступів учасників міжнародного пісенного конкурсу у півфіналах

Україна за рік опустилася на 15 позицій у рейтингу Індексу гендерного розриву-2021 (Global Gender Gap Report), який порівнює можливостей чоловіків і жінок у кар'єрі, освіті, здоров'я та інших сферах.

У цьому році Україна опинилася на 74-му місці зі 156, у той час, як ще рік тому займала в списку 59-те місце. Лідерство в Рейтингу здобули Ісландія, Фінляндія та Норвегія. А останні позиції зайняли такі країни, як Сирія, Пакистан, Ірак, Ємен і Афганістан.

При формуванні Рейтингу були враховані такі показники:

  • Економічна участь і можливості;
  • Реалізація в освіті;
  • Здоров'я і життєзабезпечення;
  • Розширення прав і можливостей у політиці.

Найгірший бал Україна отримала за гендерний розрив у політиці - 103. За рівністю у сфері охорони здоров'я та економіки Україна посідає 41-шу і 44-ту позиції. Дослідники вважають, що при нинішніх темпах гендерний розрив у світі може зникнути приблизно через 136 років.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04