Останні новини

Южненський “Хімік” не вистояв у матчі з “Будівельником”: перемогу киянам подарував Стівен Бурт

Ця поразка стала несподіванкою для підопічних Віталія Степановського.

У черговому матчі української Суперліги южненський “Хімік” програв вдома київському “Будівельнику з рахунком 80:91. Х-фактором перемоги столичного клубу став натуралізований американський плеймейкер Стівен Бурт, який набрав за матч 38 очок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Господарі майданчика досить непогано стартували у матчі, зробивши ривок 16:0, що дозволило їм без проблем виграти першу чверть. У другому відрізку вони продовжили діяти впевнено, але дозволили “Будівельнику" скоротити відставання до 11 очок.

На другу половину столична команда вийшла більш зарядженою і поступово почала відіграватися. Важливу роль у цьому зіграв Стівен Бурт, який виграв у Марченка снайперську дуель та зрівняв рахунок незадовго до кінця матчу. Він же в останні хвилини повів команду за собою і зумів заробити важливі очки. У підсумку “Будівельник” виграв матч з перевагою в 11 очок.

Наступний поєдинок южненці зіграють 5 березня на виїзді проти “Дніпра”.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!