Останні новини

Ювілей: паромний перетин Орлівка - Ісакча обслужив тисячний рейс, яким став пасажирський автобус Одеса - Варна

На підприємстві зазначили, що очікують переформатування маршрутів регулярних пасажирських перевезень через поромну лінію.

18 лютого, поромний перетин Орлівка - Ісакча обслужив тисячний рейс. Ним став пасажирський автобус Одеса-Варна.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на адміністрацію поромного комплексу.

Читайте також: На Одещині відкрили переїзд до Румінії через паромну переправу Орлівка - Ісакча

Паром.jpg

Фото: адміністрація поромного комплексу

На підприємстві зазначили, що очікують переформатування маршрутів регулярних пасажирських перевезень через поромну лінію.

“В нашій команді маленький ювілей і свято, а саме тисячний рейс з моменту початку роботи і склалося так, що саме на цьому рейсі ми переправили перший класичний рейсовий пасажирський автобус. Це ще раз свідчить, що наш поромний перетин Орловка - Ісакча має великий потенціал і вносить позитивні зміни в чинні автобусні маршрути”, - сказано в повідомленні комплексу.

Нагадаємо: 

  • На одеській Молдаванці господар двох квартир вирішив збільшити свою житлову площу. За два роки забудовник спорудив вже три додаткових поверхи, кожен з яких зібраний з різних будматеріалів.
  • У середу, 18 листопада, на вулиці Академічний, 11 стався інцидент. Місцевий житель, який купив там квартиру, вирішив за допомогою чоловіків у спортивній формі забрати собі палісадник приблизно 100 м2.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!