Останні новини

Юрій Печерський висловився про передвиборчу кампанію і перший тур виборів в Одесі

Колишній кандидат на посаду мера Одеси Юрій Печерський заявив, що передвиборча кампанія в місті була дуже короткою, а перший тур виборів повністю сфальсифікований. Також однією з причин цього, на його думку, став низький рівень роботи виборчих комісій.

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

“Кампанія біла цікава, коротка кампанія - під час неї завжди треба напружуватися, треба поспішати, треба бігти. Хтось встиг, хтось не встиг. Ті хто встиг, ті мабуть у другому турі, хоча перший тур був сфальсифікований повністю. Це видно по результатам, по тому як проходив підрахунок в комісіях, по тому скільки на це пішло часу, скандали, конфлікти. Звичайно, правильно було б провести в Одесі перевибори. З урахуванням всієї ситуації, економічної кризи, COVID-проблем нехай вже залишається як є. Було дуже багато порушень, були бійки, їхали люди з бюлетенями, кидали в комісіях бюлетені і йшли. Багато було порушень, взагалі в нормальній цивілізованій країні такі вибори визнали б недійсними”, - зазначив Юрій Печерський. 

Також екс-кандидат акцентував увагу на тому що реальна явка на вибори в першому турі була на рівні 22%, в той час як за офіційними даними вона сягнула більше 35%. На думку Юрія Печерського в другому турі повинна бути більш висока явка на вибори. Він закликав всіх одеситів прийти на виборчі дільниці і проголосувати. 

Нагадаємо, що складна ситуація склалася в Київському районі Одеси, де роботу територіальної виборчої комісії заблокували після зміни керівника. Також кандидат в мери міста Микола Скорик прийшов на виборчу дільницю і проголосував.


Вийти в ефір
04.12