ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Юні спортсмени з Одеської області завоювали 13 медалей на чемпіонаті України з веслування

Спортсмени Одеської області завоювали 13 медалей (1 золота, 6 срібних, 6 бронзових) на чемпіонаті України серед юнаків з веслування, який відбувся в Дніпрі.

Про це повідомляє прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

Єдину золоту медаль для Одеської області завоював байдарочник южненського ФСК “Хімік” Владислав Волошин, який став переможцем на дистанції 1000 м з результатом 3.57,4 (вікова категорія 2004-2005 рр.н.).

Дві срібні медалі принесли Одеській області спортсмени одеської КДЮСШ №6 Іван Сергійчук та Максим Шкурупський, які виступали в категорії “2006-2007 рр.н.”. Вони фінішували другими на дистанції 200 м (47,39) та 1000 м (4.26,5).

Ще три срібні медалі у молодшій віковій категорії завоювала Дарія Павлюк із Чорноморська - на дистанції 1000 м (5.44,0) та в “двійці” з Альбіною Якобчук (КДЮСШ №6) – на дистанціях 200 м (55,01) та 500 м (2.28,3)

В каное-четвірці на дистанції 500 м (2004-2005) «срібло» взяли представники ФСК “Хімік” Андрій Меньшиков/ Роман Чоков/ Анатолій Щурко/ Владислав Солдатов – 1.50,4 (тренери – Денис Коваленко, Андрій Мариморич). На дистанції 200 м ця четвірка стала бронзовим призером.

Дві бронзові медалі завоювали Ганна Іванова із Чорноморська та Аліна Ткаченко із южненського ФСК “Хімік” – на дистанціях 200 м (53,67) та 500 м (2.28,3).

Ще дві бронзові медалі завоювала байдарка-четвірка (2006-2007) у складі Артура Мазуренко (Нова Долина)/ Дмитро Панов (Вилкове)/ Артем Сумаков (Одеса)/ Данило Чуприна (Южне) – на дистанціях 500 (1.44,9) та 1000 м – 3.39,5

В “каное-двійці, 1000” бронзові медалі завоювали вихованці южненського ФСК “Хімік” Андрій Меньшиков/ Анатолій Щурко – 4.10,7.

Раніше “Одеса Лайв” повідомляв про зміни складу в Чорноморці. Команду “моряків” посили 4 нових виконавці.

Теги:
Вийти в ефір