Останні новини

Європейське космічне агентство вперше набирає астронавтів з інвалідністю

Термін подання заявок триватиме з 31 березня до 28 травня 2021 року

Європейське космічне агентство (ESA) оголосило перший за понад 10 років набір нових кандидатів на участь у програмі підготовки астронавтів. Серед них – вперше запрошуються до участі астронавти з інвалідністю.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт агентства.

Читайте також: Астронавти зафіксували астероїд, який пролетів повз Землю і ледь не зачепив її

Агентство вже працює над створенням необхідних умов під потреби людей з інвалідністю.

"Запрошуються психологічно, когнітивно, технічно і професійно кваліфіковані особи, які мають фізичну інвалідність, що зазвичай не дозволяє пройти відбір через обмеження, продиктовані використанням сучасного космічного обладнання", - йдеться у повідомленні.

Від претендента вимагається бути громадянином країни-члена ESA, мати ступінь магістра природничих наук, медицини, інженерії, математики, компʼютерних наук або кваліфікацію льотчика-випробувача.

Також у нього має бути за плечима не менше трьох років відповідного професійного досвіду і вільне володіння англійською мовою.

Подача заявок триватиме з 31 березня до 28 травня 2021 року, а результати відбору повинні оголосити вже у жовтні 2022 року.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!