Останні новини

Японські картки: в Україні запрацює міжнародна платіжна система JCB Payment System

JCB Payment System - одна з 7 провідних світових платіжних систем.

Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System (Японія) виходить на український ринок. Національний банк узгодив умови та порядок її діяльності. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу НБУ

Читайте також: До чого призведе регулювання вартості комісії безготівкових операцій

Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками системи. 

JCB Payment System стала п’ятою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент. Це найбільша платіжна система Японії та одна із семи провідних платіжних систем світу. Вона посідає третє місце серед усіх карткових платіжних систем за кількістю точок приймання карток. 

“Прихід провідного світового гравця розширить можливості отримання послуг на платіжному ринку України. Також це сприятиме налагодженню тісніших відносин між Україною та Японією”, - зазначають в НБУ. 

Довідка. Еквайринг - можливість для торгового підприємства приймати безготівкову оплату за товари і послуги пластиковими картками. Також в поняття еквайринг входять банківське і технологічне обслуговування - передача та обробка даних клієнта.

Фото: itc.ua

Фото: itc.ua

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04