Останні новини

Якщо позбудемося COVID-19: круїзні компанії заявили про намір на вхід в Одеський порт

На 2021 рік надійшло 22 заявки на судозаходи, однак деталі поки не надали

Через світову пандемію коронавірусу торік морські круїзні перевезення змушені були припинити. Всі маршрути після лютнево-березневих подій були скасовані, а декілька найбільших компаній навіть утилізували частину своїх судів. Проте круїзний бізнес не збирається опускати руки і у разі поліпшення ситуації - планує морські подорожі у Чорноморському регіоні. 

Про таке повідомляє Оdesa live з посиланням на "Думскую".

Співробітники одеського порту розповіли, що на цей рік надійшло 22 заявки на судозаходи, проте надати детальну інформацію відмовилися.

Відтак, теплохід MS Artania вийде 17 квітня з Венеції, після чого зробить двадцятиденний круїз із заходами до Керкиру, Кетаколон, Пірей, Кавалу, Стамбулу, Трабзону, Батумі, Сочі, Одеси, Констанци, Міконос, Котор, Спліт. Гостей, що зійдуть з судна, в Одесі повезуть на екскурсії містом і в Нерубайські катакомби. 

Це ж судно має намір відвідати наше місто в ході тривалого круїзу, що стартує 9 жовтня з Генуї. До Одеси "Артанія" надійде 21 жовтня, а завершить сезон 29 жовтня у Венеції. 

Другий захід в одеський порт відбудеться вранці 7 травня. Судно Azamara Quest, вийде з Пірея 1 травня, пройде за маршрутом Салоніки, Кавалья, Констанца, Одеса, Варна, Стамбул, Канакале, Кушадаси, Патмос, Пірей. Ще одна травнева заявка запланована на 18 травня. 

Круїзник Seven Seas Explorer вийде 14 травня зі Стамбулу, далі — Несебр, Констанца, Одеса, Кушадаси, Бодрум, Санторін, Міконос, Пірей. Він же має намір зайти у місто 15 жовтня, виконуючи схожу подорож. Інший лайнер Seven Seas Mariner вийде з Пірея в чорноморський круїз 20 червня. Його захід до Одеси очікується 26-го. Теплохід Azamara Pursuit в ході двотижневих круїзів побуває в Одесі три рази — 1 липня, 25 липня і 19 вересня. 

У серпні в Одесу зайдуть два лайнери: Crystal Simphony — 5 серпня і MS Oceania Nautica — 29 серпня. 

Додамо, що насьогодні власники круїзних компаній лише говорять про намір продовжити бізнес за умови настання сприятливих умов. Однак, поки жодного підтвердження про судозаходи порт не надходило.

лайнер.jpg

Фото: Соцмережі

Нагадаємо, 14 січня 1979 року на причал Сіднейської бухти піднялася дівчина в червоному бікіні і кинулась до двох перехожих. Невідома вразила своїм виглядом: вона кульгала, а тіло було в синцях. Поганою англійською вона спробувала пояснити, що втекла з радянського корабля і їй потрібна допомога. Дівчину відвезли до поліцейського відділку, а новина про втікачку потрапила у пресу. Так світ дізнався про одеситку Ліліану Гасинську.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok