Останні новини

Який піджак підкреслить твою індивідуальність восени 2020: топ 5 модних новинок

Осень вже зайшла в наше життя і пора скоріше порадувати себе новим піджаком, який стане вірним супутником цієї осені. 

Поради експертів від Cosmopolitan мають допомогти тобі виглядати неперевершено.  

Якщо ти вже почала сумувати за літом, то просто візьми і нагадай собі про ці чудові три місяці легким та елегантним піджаком у стилі “оверсайз” пастельного кольору. Його великий плюс полягає у тому, що серед сірих кольорів, які завжди перемагають восени, пастельний колір гарно виділить тебе, та підкресліть твою індивідуальність. 

Фото Cosmopolitan

Стара добра класика у вигляді піджака у клітинку. Цей образ буде затишним і водночас на вулиці тебе точно помітять. Краще поєднувати такий піджак з топами черного, синього, або білого кольору.

Фото Cosmopolitan

Сірий це найбільш практичний колір. Він не такий похмурий як чорний, але не втрачає його плюсів. Сірий можна поєднувати з будь яким кольором я не хвилюватися що вийде “перебор”. Але щоб не злитись з оточенням треба додати якусь яскраву пляму в образ.

Фото Cosmopolitan

Шкіряний піджак це дійсно дуже брутальний вибір. Якщо ти хочеш продемонструвати всьому світу, що з тобою треба рахуватись, то це саме твій вибір. Він буде віддавати 90-ми, що зараз на на піку популярності.

Фото Cosmopolitan

Така ж класика як і клітинка. Якщо ти точно не впевнена як поєднувати класичну клітинку, то бежевий піджак саме для тебе був зшитий. З ним можно поєднувати як класичний синій, так я зробити крутий монообраз.