Останні новини

Яхт-клуб на який ми заслуговуємо: суд почав розгляд справи про незаконне будівництво на узбережжі Одеси

Суд почав розгляд справи проти незаконної забудови за адресою Французький бульвар, 1 / 5 компанії “Варда плюс”. Ця компанія отримала ділянку на узбережжі в 68 соток під будівництво та облаштування яхт-клубу.  

Проце повідомляє Украинская Служба Информации.

7 вересня суддя Юлія Щавинська заслухала позицію та аргументи обласної прокуратури. У відомстві вимагають визнати незаконними рішення Одеської міської ради про передачу землі компанії “Варда плюс” під будівництво яхт-клубу і повернути місту ділянку в 68 соток. 

За думкою представників прокуратури те що влада будує під виглядом яхт-клубу на узбережжі не може їм бути. Споруди які вже зведені ніяк не відповідають вимогам парусного спорту та наказу Мінтранса. 

Також цей об’єкт жодного разу не згадується в розпорядженнях місцевої влади щодо облаштування узбережжя. У реєстрі речових прав взагалі не вказані житлові будівлі, також там немає згадки про човнову станцію та яхт-клуб. 

Суд на початку розгляду справи відмовив компанії “Варда плюс” на їх прохання провести експертизу законності відведення землі, так як прокурори зазначили, що це буде тільки затягувати судовий процес. 

Фото: Украинская Служба Информации

Нагадаємо, Котовська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду з позовом про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею понад 200 га вартістю майже 6 млн гривень.

Теги:
Вийти в ефір