Останні новини

Як вирішити проблему руйнації старого фонда Одеси: Петро Обухов в ефірі телеканалу Odesa Live

Кандидат у мери Одеси від політичної партії "Європейська солідарність" Петро Обухов прокоментував проблему з аварійними будинками на вулицях міста. Він наголосив, що є 2 варіанта вирішення питання.

Про це повідомляє Odesa Live.

Як зазначив Обухов, будівлі можна відреставрувати або залучивши міських забудовників, або використавши кошторис мерії.

"Ми знаходимо партнера-забудовника, якому пропонуємо добудувати 2-поверхові будинки до 5-поверхових ... За рахунок розширення площі, забудовник проводить ремонт і отримує прибуток, - пропонує кандидат.

Проте Обухов відмітив, що пам'ятки архітектури у такий спосіб перебудувати не вийде. Тому, політичний діяч пояснив інший варіант.

"Було б справедливо, якби мерія створила програму співфінансування ремонту цих будинків. Тобто, потрібно визначити список і до зразкового 2030 року їхня все відреставрувати", - підкреслює Обухов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HsJeLrk8vNY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Щовечора о 20:00 у прямому ефірі телеканалу Odesa Live кандидати у мери Одеси будуть відповідати на 20 питань, щоб довести, що саме вони гідні стати міським головою. 7 жовтня відповідатиме кандидат від політичної партії "Європейська Солідарність"Петро Обухов. 


Вийти в ефір