Останні новини

Як в Одесі допомагають дітям з цукровим діабетом: подробиці засідання Одеської мерії

В Одесі відбулось онлайн-засідання щодо допомоги міста дітям з цукровим діабетом

В Одесі 12 січня відбулось онлайн-засідання щодо надання медико-соціальної допомоги дітям з цукровим діабетом. За підсумками обговорення, у 2021 році проведуть декілька культурних і оздоровчих заходів для маленьких одеситів.

діти.jpgПро це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційний сайт ОМР.

Відомо, що на нараді присутніми були представники депутатського корпусу Одеської міськради, профільні фахівці міського департаменту охорони здоров’я, керівники дитячих міських поліклінік, члени громадських організацій та пацієнтських об’єднань.

Станом на 1 січня 2021 року в Одеських лікарнях на обліку перебуває 283 дитини з хронічним захворюванням, з них 23 - мають інсулінові помпи. Вони занесені до Єдиного електронного реєстру хворих на цукровий діабет та щомісячно отримують рецепти на безкоштовне отримання інсуліну.

“Для забезпечення повної потреби пацієнтів з цукровим діабетом в високоякісних інсулінів з міського бюджету Одеси за муніципальної програмі “Здоров'я” виділяються кошти на додаток до вступнику державного фінансування. Так, в 2020 році на забезпечення інсулінами одеситів з цукровим діабетом направлено 34 млн 349 тис. Гривень, з них 12 млн гривень виділено з міського бюджету”,- йдеться у посиланні.

Як повідомляють, у минулому році всі хворі діти отримали нові глюкометри та по 14 пакувань тест-смужок для спостереження за рівнем глюкози у крові. Наразі з одеського бюджету виділено 1,4 млн. гривень на придбання пристроїв від цукрового діабету.

За підсумками обговорення віце-мер Світлана Бедрега наказала підготувати протокольні доручення для всіх міських департаментів і управлінь, задіяних в наданні медико-соціальної допомоги та проведенні культурних і оздоровчих заходів для дітей з цукровим діабетом.

Також при міському департаменті охорони здоров'я буде створена робоча група за участю медиків і представників громадських організацій з питань комплексної допомоги дітям з цукровим діабетом і їх сім'ям.

діабет.jpg

Фото: ОМР

діабет3.jpeg

Фото: ОМР

діабет2.jpg

Фото: ОМР

діабет4.jpg

Фото: ОМР

Нагадуємо, що Одеська мерія вирішила слідкувати за реакціями батьків школярів у соціальних мережах. Всі заяви будуть оперативно розглядатись.

Теги: