Останні новини

Як у фільмах: на Одещині школярі будуть їздити на жовтих автобусах

У школи закупили автобусів майже на 2 мільйони гривень.

У п’ятницю, на засіданні Одеської обласної ради погодили проєкт з забезпечення шкіл в Одеській області новими автобусами. Так, буде закуплено 25 транспортних засобів фірми “Еталон”, на яких школярі зможуть добиратись до навчальних закладів та додому.

Про це повідомляє журналіст Odesa Live з засідання Одеської обласної ради.

Читайте також: Депутати Одеської облради сперечаються через нове призначення - деталі.

За словами депутатів Одеської обласної ради, на засіданні підтримали проєкт з передачі навчальним закладам Одеської області автобусів для транспортування школярів. В регіоні вже закупили машини “Еталон” з Бориспільського автомобільного заводу майже на 1,9 мільйонів гривень.

Відомо, що автобус цієї фірми призначений для перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах. Він випускався з 2002 до 2015 роки на Бориспільському автозаводі. Це один з найпопулярніших автобусів в Україні, який розрахований на 29 місць. Його салон буде обладнаний системою гучного зв’язку, тахографом, спеціальними маячками на передній і задній частині даху та знаками “ОБЕРЕЖНО ДІТИ” й обмеження швидкості “70”.

ОДА

Фото: Odesa Live

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!