Останні новини

Як тобі таке?: Ілон Маск збагатів майже на 7 мільярдів доларів за добу

Засновник Tesla Ілон Маск збагатів майже на 7 мільярдів доларів за день. Тепер він займає 5 сходинку самих багатих людей в світі.  

Про це свідчить рейтинг Forbes Real Time за вівторок, 17 листопада.

Зараз стан Маска оцінюється в 97,6 мільярдів доларів. Його статки збільшилися на тлі зростання вартості акцій Tesla, яка в ході торгів у вівторок, 17 листопада, підскочила на 9 з гаком відсотків - до 444,47 долара за штуку. Тепер в рейтингу Forbes Real-Time Маск розташовується на п'ятому місці.

Відзначимо, що акції Tesla подорожчали після новини про те, що в грудні компанія увійде в індекс S&P 500 - список 505 обраних компаній, які котируються на фондових біржах США.

Як вважає S&P Dow Jones Indices, автовиробник різко подорожчає, так як зможе залучати гроші нових великих фондів. Новий статус також дозволить компанії Маска вести світову експансію, щоб наростити продажі.

Нагадаємо, Україна зайняла 92 місце в глобальному рейтингу добробуту Міжнародної аналітичної організації Legatum Institute, піднявшись за рік на чотири позиції. При цьому Україна знаходиться на останньому місці серед країн Східної Європи.

Вийти в ефір
25.11