Останні новини

Як боротися з COVID-19: китайські фахівці почали навчати одеських медиків

Центр контролю та профілактики хвороб китайської провінції Цзянсі зайнялися спеціальним навчанням медичних працівників Одеської області. Робиться це все дистанційно - перший такий онлайн-заняття пройшло в одному з конференц-залів облдержадміністрації на проспекті Шевченка.

Про це повідомляє “Думская”.

kitaytsi_nachali_uchit_odesskih_vrachey_borotsya_s_kovidom_9482.jpg

Фото: ОДА

“Досвід Китаю в лікуванні пацієнтів з коронавирусной інфекцією дуже важливий. Ми плануємо проводити такі зустрічі регулярно. Як тільки дозволять епідемічні умови, будемо організовувати візит медиків КНР, які змогли б на власні очі побачити, як проходить лікування хворих COVID-19 в Одеському регіоні та надати практичні рекомендації”, - повідомив в. о. керівника ОДА В'ячеслав Овечкін.

Також сторони обговорили питання лікування дітей та вагітних жінок і збереження антитіл у тих хто вилікувався від коронавірусу. За словами китайських фахівців, більшу роль в боротьбі з пандемією грають саме самоорганізація населення і дотримання населенням всіх санітарних норм. Крім того, іноземні медики дали одеським колегам поради щодо створення мобільних госпіталів і сортування пацієнтів на легкої стадії захворювання. Були присутні ж на зустрічі серед представників КНР і експерти Наньчанського університету. А від Одеської області були запрошені керівники центрів соціально значущих хвороб і громадського здоров'я, а також інфекційної та дитячої лікарень Одеси.

Нагадаємо, в Одеському аеропорту намагалися змусити моряків складати платний тест на COVID-19. Хоча українці не зобов'язані проходити тестування, щоб повернутися у свою країну.

Вийти в ефір
04.12