Останні новини

"Я завжди відчувала себе дивною": акторка Тільда Суїнтон вважає себе квір-персоною

Британська акторка Тільда ​​Суїнтон заявила, що вважає себе квір-людиною, яка не відповідає традиційній сексуальній та гендерній ідентичності.

Британська акторка Тільда ​​Суїнтон заявила, що вважає себе квір-людиною, яка не відповідає традиційній сексуальній та гендерній ідентичності. Вона підкреслила, що все життя відчувала себе дивною.

 Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Vogue.

Під час "зізнання", Суїнтон також зазначила, що тепер відноситься до великої "сім'ї" кіномайстрів, з такими ж поглядами на себе.

"Я впевнена, що в моєму випадку квір - це про чуттєвість. Я завжди відчувала себе дивною, шукала свій дивний цирк і знайшла його. І виявила, що це мій світ. Тепер я в одній сім'ї Уесом Андерсоном, Пон Чжун Хо, Джимом Джармушем, Лукою Гуаданьїно, Лінн Ремсі, і Джоенн Хогг", - відзначила 60-річна Суїнтон.

Тільда Суїнтон.jpg

Фото з вільних джерел

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok