Останні новини

Візьміть каву з собою та поїдьте у заповідник: міністр культури Ткаченко закликав українців більше гуляти під час карантину

Натомість дотримуючись соціальної дистанції, прогулятися у парку або відвідати заповідники.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко закликав земляків не скупчуватися у тих місцях, де є великий ризик захворіти на COVID-19. Натомість дотримуючись соціальної дистанції, прогулятися у парку або відвідати заповідники.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал міністра культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

“Щоб сфера культури запрацювала 25 січня – потрібна ваша підтримка. Я не закликаю вас сидіти вдома. Навпаки! Просто дотримуйтесь соціальної дистанції. Візьміть каву з собою, поїдьте в заповідник (вони, до речі, працюють), сходіть з родиною у парк. Важливо: не збирайтеся компанією в одному місці – занадто великі ризики захворіти. Я розумію, кожному хочеться зустрітися з друзями та рідними. І саме тому напередодні вже “старого нового року”- якого до речі вже не існує, який все одно хтось відзначатиме, подумайте про тих, хто вас оточує. А також про українську культуру і її працівників, про мільйони людей, що працюють у малому бізнесі. Саме вони зазнають збитків від локдауну чи не найбільше”, - наголосив міністр.

Олександр Ткаченко звернувся до українців від імені закладів культури, креативних індустрій, адже нині кінотеатри, театри, виставкові зали, креативний бізнес чи не найбільше потерпають від жорсткого карантину саме тому, що є законослухняними й дотримуються постанови Кабінету міністрів про локдаун.

За словами Олександра Ткаченка, він читав новини та розглядав світлини в соцмережах, як українці проводили вихідні - натовпи без масок та соціальної дистанції. Це стосується і курортів, і звичайних місць новорічного відпочинку, на кшталт ярмарків.

“Від вашої відповідальності, у тому числі залежить, як культура вийде з цієї кризи”, - підкреслив міністр.

Нагадаємо, 11 січня на Одещині правоохоронці знайшли у жителів села Маяки Біляївського району безакцизний алкоголь. Дві тонни товару вилучили з двох приватних будинків. Від пояснень чоловіки відмовилися.