Останні новини

Вирізав головний меседж: український блогер звинуватив Дудя в "цензурі"

Російський журналіст відповів Івану Рудському.

Український відеоблогер Іван Рудський, більш відомий за псевдонімом ІванГай, звинуватив російського журналіста Юрія Дудя у боягузтві та "цензурі". За словами хлопця, інтерв'юер видалив тези про Голодомор в Україні, репресії НКВС та війну Росії з Україною.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Twitter Івана Рудського.

Читайте також: У Запоріжжі журналіст відсудив у держави 600 тисяч гривень компенсації за рік у СІЗО

"Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся – жертва голодомору. Дідусь – жертва НКВС репресій. А тепер Україна має війну з Росією", - написав Іван Рудський.

У коментарях до свого допису блогер у нецензурній формі звинуватив Дудя у боягузтві.

Після цього у своєму Telegram-каналі журналіст Юрій Дудь відповів на звинувачення відеоблогера.

"Зазвичай, на монтажі викидається все нецікаве, іноді – те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати. Хвилюєшся, плутаєшся в хронології та в логічних зв'язках, не до кінця розумієш, що хочеш сказати – це нормально, тим більше для людини з мінімальним (про що він сам говорить) досвідом публічних виступів. І так само нормально не брати це в підсумковий монтаж", - написав Юрій Дудь.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
06.05