Останні новини

Вимагав сплатити штраф: невідомий чоловік звинуватив Труханова у неносінні маски

Його згодом вивели з зали.

Під час сесії міської ради до зали увійшов невідомий чоловік, який почав звинувачувати Геннадія Труханова у тому, що той перебуває у залі без маски. Він вимагав, щоб мер сплатив штраф, який передбачений законом за неносіння засобів індивідуального захисту. 

Про це повідомляє Odesa Live.  

Читайте також: Одеська мерія візьме кредит в державних банків

Під час чергової сесії міської ради відбувся цікавий випадок. Невідомий чоловік увірвався в залу, де проходило засідання й почав звинувачувати чинного мера Геннадія Труханова у тому, що той сидить без маски. 

Він вимагав, щоб міський голова оплатив штраф, як це передбачено у кодексі про адміністративні правопорушення. За чинним законодавством ця сума становить від десяти (170 грн) до п'ятнадцяти (255 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Поки що особистість чоловіка невідома, однак після такої гучної заяви, його одразу вивели із зали, де відбувалася сесія. 

Нагадаємо: 

  • Одеські депутати вирішили внести низку змін до міської цільової програми розвитку культури в місті на 2019-2021 роки. Зокрема на проведення фестивалів та підтримку дітей за рахунок перерозподілу коштів піде 3,5 мільйонів гривень. 
  • В Одеській міськраді запропонували повернути ім’я академіка Бориса Рєзніка “Дитячому консультативно-діагностичному центру”, що на вулиці Дворянській. Для цього організують громадське обговорення у формі електронної консультації.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05