Останні новини

Викуп у розмірі 50 мільйонів доларів: російські хакери викрали креслення нового MacBook

Зловмисники дали термін виплатити гроші до 1 травня.

Хакерська група REvil, також відома як Sodinokibi, заявила, що проникла в комп'ютерну мережу компанії Quanta Computer - тайванського виробника MacBook для Apple. Зловмисники зажадали викуп в ромірі 50 мільйонів доларів, або вони опублікують дані наступної моделі відомого ноутбука. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням а Bloomberg

Читайте також: Apple зареєструвала кілька торгових марок в Україні

Повідомлення було опубліковано російською мовою на каналі, де група REvil вербує нових партнерів. Ця хакерська група відома тим, що викладає у загальний доступ приватну інформацію своїх жертв, намагаючись присоромити їх, щоб потім вимагати викуп за припинення такого тиску.

В останньому повідомленні, хакери стверджують, що спеціально дочекалися останньої презентації Apple, щоб переконається, що компанія не представить новий MacBook. Тому що це могло бі зірвати їх плани з вимагання викупу. Оскільки Quanta Computer поки не виявила бажання платити, зловмисники опублікували деякі технічні характеристики наступної моделі, щоб показати, що вони не блефують.

Чиатйте також: Суд у Каліфорнії погодився, що Apple знала про дефекти своїх ноутбуків

В матеріалах представлені схеми нового ноутбука, включаючи 15 зображень, які детально описують нутрощі майбутньої моделі, розробленої зовсім недавно. REvil зажадав від Apple виплатити 50 мільйонів доларів до 1 травня, а доти хакери будуть продовжувати публікувати нові файли кожен день.

Quanta визнала атаку, не розкривши, яка частина даних, була вкрадена.

"Ми повідомляли і підтримували безперебійний зв'язок з відповідними правоохоронними органами і органами із захисту даних про недавно помічених аномальних діях. Суттєвого впливу на бізнес-діяльність компанії немає", - йдеться в заяві.

В Apple поки ситуацію жодним чином не прокоментували. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05