Останні новини

Вийшли навіть діти: в селі Корсунці протестували проти забудови Куяльницького лиману

В руках вони тримали плакати з написами "Врятуйте Куяльник".

Протестувати проти будівництва нової дороги вийшли діти села Корсунці, що біля Куяльницького лиману. Тут планують облаштувати нову трасу державного значення в обхід Одеси М-28. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на активіста Владислава Балінського

Читайте також: В Одесі розриють Фонтанську дорогу щоби полагодити перехрестя

За словами Балінського, жителі села намагалися пояснити заступнику начальника з розвитку доріг Андрію Донченку, що згідно Водного кодексу України заборонено будівництво в межах санітарної зони водного об'єкта. Він же в свою чергу запропонував відсипати узбережжя у пляжній зоні, але, як зазначає активіст, це також суворо Крім того, на акцію протесту вийшли діти. Маленькі жителі Корсунців тримали у руках плакати з написами “Врятуйте Куяльник”. 

“Діти чітко уявляють, що біля дороги для них не залишиться життєвого простору , ніде буде гратися і нічим дихати”, - зазначив Балінський. 

Він вважає, що ці діти ніколи не пробачать чиновникам, які повинні стояти на захисті їх інтересів те, що вони цими інтересами "торгували направо і наліво".

діти протестують 1.jpg

Фото: Facebook Владислав Балинский

діти протестують 2.jpg

Фото: Facebook Владислав Балинский

діти протестують 3.jpg

Фото: Facebook Владислав Балинский

Нагадаємо: 

  • Регіональне управління "Служби автомобільних доріг" провело з одеситами засідання щодо будівництва майбутньої дороги в обхід міста. Необхідність створення нового транспортного шляху пов’язана з тим, що це покращить параметри інтенсивності автомобільного руху.
  • Нову дорогу в порт, протяжністю 5,3 кілометра, будуватиме пов'язана з Трухановим фірма "Росдорстрой". Так, нова дорога протяжністю 5,3 км з’єднає територію Одеського морського торгового порту та дорогу М-28 Одеса – Южний.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
06.05