Останні новини

Вуличне мистецтво: український художник прикрасив вулицю Стамбула 3D-зображеннями

У стамбульському районі Бейоглу українець Алекс Максьов прикрасив сходи біля Університету Галата. Чоловік наніс графіті з тривімірними зображеннями пам’яток міста.

Про це повідомляє Ukr-Ayna - Український портал Туреччини на сторінці у Facebook.

Зокрема, на сходах вулиці Шімаль (Şimal sok. Beyoğlu) Максьов створив дві оптичні ілюзії, на яких зображено символ Бейоглу – вежу Галата, османського авіатора Хазерхена Ахмеда Челебі та місцевих мартинів. Зазначається, що голова району Бейоглу Хайдар Алі Їлдиз у своєму Твіттері подякував українському художнику та усім, хто взяв участь у проєкті. 

Як зазначається на офіційному сайті художника Максьова, він є піонером стріт-арта, а 3D-зображення створює з 2020 року. Також спеціалізується на малюванні муралів та 3D-муралів. Алекс Максьов є учасником відомих міжнародних проєктів та прикрашає своїм мистецтвом вулиці по всьому світу.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Фото: facebook.com/UkrAynaDiasporasi

Нагадаємо, під Одесою біля Овідіопольської дороги поряд з найбільшим і найвідомішим ринком "7-й кілометр" зроблять 20-метрове полотно з зображенням риби в акваріумі. Над створенням вуличного муралу працює художник Олександр Корбан. 

Вийти в ефір
02.12