Останні новини

"Втручання у вибори": США ввели санкції проти громадян України

Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ Ера-Медіа, інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ Скептик, воно ж Бегемот Медіа.

Мінфін США в понеділок, 11 січня, оголосив про введення санкції проти громадян і організацій України через "втручання у вибори". Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ Ера-Медіа, інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ Скептик, воно ж Бегемот Медіа.

 Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “Кореспондент.net”

Серед внесених до списків фізичних осіб - нардеп Олександр Дубінський, Дмитро Ковальчук, Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Антон Симоненко, Андрій Теліженко та Петро Журавель. У Мінфіні США вважають, що особи і організації, які потрапили до санкційного списку, є частиною "пов'язаної з Росією мережі впливу", що має відношення до нардепа Андрія Деркача, санкції проти якого були введені у вересні минулого року.

Нагадаємо, з 21 члена екіпажу у 8 осіб проявилися симптоми COVID-19, у них піднялася температура. Серед захворілих - два українці: старший механік і капітан. Судно стоїть в водах Малайзії, але у Сінгапурі відмовляються пускати його у внутрішні води, де моряки могли б отримати допомогу.