Останні новини

Втручалися у вибори - отримали покарання: США запровадили нові санкції проти Росії

Білий дім буде продовжувати аналогічні заходи, якщо ті будуть посилювати дестабілізуючі міжнародні дії.

Сполучені Штати Америки, 15 квітня, запровадили нові санкції проти РФ через хакерські атаки, а також втручання в вибори. Їх ввели проти 32 осіб, водночас з Вашингтону вишлють десять російських дипломатів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на указ американського президента Джо Байдена.

Читайте також: “Кара” за підрив територіальної цілісності України - за нові санкції проти Росії виступили вісім країн ЄС

Фото: Google ImagesФото: Google Images

“Ми будемо захищати наші національні інтереси та нести витрати на дії російського уряду, які прагнуть заподіяти нам шкоду”, - зауважили у повідомленні. 

На них наклали санкції зокрема через:

  • Зусилля, спрямовані на підрив проведення вільних, чесних демократичних виборів та інституцій у США, їх союзників та партнерів; 
  • Участь і сприяння зловмисної кібердіяльності;
  • Сприяння та використання транснаціональної корупції для впливу на уряди іноземних держав;
  • Здійснювання екстериторіальної діяльності, спрямованої на дисидентів або журналістів; 
  • Підривав безпеки в країнах і регіонах;
  • Порушення принципів міжнародного права, включаючи повагу територіальної цілісності держав.

У Білому домі офіційно назвали Службу зовнішньої розвідки Росії відповідальною за злам програмного забезпечення SolarWinds компанії Microsoft. Торік від кібератаки постраждали Міністерство фінансів і торгівлі США, Міністерство національної безпеки, Управління ядерною зброєю та ще 200 організацій по всьому світу.

“Сьогодні [ред. 15 квітня] США офіційно називають Російську службу зовнішньої розвідки (СВР), також відому як APT 29, “Затишний ведмідь” і “Герцоги”, виконавцем широкомасштабної кібершпигунської кампанії, що використовувала платформу SolarWinds Orion та інші інформаційні технології інфраструктури США”, - зауважили у повідомленні. 

Читайте також: В Україні довічно усунули від футболу 26 спортсменів, які виступали за команди “ЛНР” та “ДНР” - УАФ

Міністерство фінансів США разом із Європейським Союзом, Великобританією, Австралією та Канадою ввели санкції проти 8 фізичних і юридичних осіб. Всі вони були пов'язанні з окупацією Криму та репресіями на півострові. Крім того, серед дипломатів, які вислали зі Штатів, були працівники спецслужб.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05