Останні новини

Втрата 2021 року: у центрі Одеси будівельники зносять столітній будинок Іоанна Бенетато

У центрі Одеси почали зносити будинок Іоанна Бенетато

11 січня на вулиці Торговій в Одесі співробітники будівельної компанії зносять прибутковий будинок Іоанна Бенетато. Після падіння однієї з стін у минулому році, дім визнали аварійним.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-видання “Думська”.

Відомо, що незважаючи на аварійний статус, для демонтажних робіт потрібно відповідне рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, створення за цією адресою ОСББ, передача об’єкта на баланс і оформлення права власності або користування земельною ділянкою.

Робітники поки не залучають важку техніку для демонтажних робіт. Наразі вже знесено верхній поверх: будинок розбирають по цеглині. 

Прибуткову оселю Бенетато збудували за проєктом архітектора Юліана Серадзскома наприкінці XIX століття. У минулому році через проведення земельних робіт на ділянці лазень відбулось обвалення дому, були повністю зруйновані чотири квартири. Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 КК України.


іоанн3.jpg

Фото: Думська

іоанн.jpg

Фото: Думська

іоанн5.jpg

Фото: Думська

іоанн7.jpg

Фото: Думська

іоанн9.jpg

Фото: Думська

іоанн2.jpg

Фото: Думська

іоанн4.jpg

Фото: Думська

іоанн8.jpg

Фото: Думська

Нагадуємо, що Білгород-Дністровська фортеця в Одеській області припинила свою роботу. Під замок її закрили через введення посиленого карантину. 

Теги: