Останні новини

Всесвітній тиждень космосу: в Одесі розпочався конкурс ескізів дизайну для ракет Noosphere Art Rocket Park

Автори 12 найкращих пропозицій зможуть перенести свої ескізи на скульптури - 1,5-метрові ракети.

В Одесі розпочався конкурс ескізів дизайну для ракет Noosphere Art Rocket Park, до якого може долучитися кожен охочий, що досяг повноліття. Для цього достатньо зареєструватися на сайті змагання та надіслати ескіз оформлення ракети.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт проєкту Noosphere Art Rocket Park.

Читайте також: Через новий підручник з історії України вибухнув скандалВсесвітній тиждень космосу.PNG

Фото: Noosphere Art Rocket Park

Організатори чекають роботи з образами й символами, які будуть уособлювати космічну, наукову, інженерну і культурну спадщину України або ж показувати соціально важливі теми та ідеї. Приймання робіт - до 1 квітня 2021 року.

Автори 12 найкращих пропозицій ракетного декору зможуть власноруч перенести свої ескізи на скульптури - 1,5-метрові ракети, які стануть елементами нової унікальної експозиції. Експозицію відкриють 4 жовтня 2021, в перший день Всесвітнього тижня космосу, в Gagarin Park в Дніпрі. Інформаційний стенд у кожної скульптури розповість відвідувачам парку про авторів робіт.

Всесвітній тиждень космосу 2.PNG

Фото: Noosphere Art Rocket Park

В кінці 2021 всі скульптури будуть реалізовані на благодійному аукціоні. Кошти підуть на оновлення експозиційної зони ботанічного саду Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара - Gagarin Park. Парк є одним з центральних в Дніпрі. Протягом тривалого часу він залишався занедбаним, оскільки був підлеглим кільком структурам одночасно, яких об'єднувало одне - брак фінансування.

Всесвітній тиждень космосу 1.PNG

Фото: Noosphere Art Rocket Park

Організатори підкреслюють, що спеціально вибрали мультяшні форми ракети. Вони відображають дитячу виставу про космічні апарати й мають привернути увагу дітей дошкільного та шкільного віку до вивчення і розвитку космічної галузі, ракетобудування та інженерії. Крім цього, щоб зацікавити художників віком до 18 років, і популяризувати космічну тематику серед них, в конкурсі ескізів візьме участь робота переможця конкурсу дитячого малюнка Noosphere Space Art Challenge 2021.

изображение_2021-02-16_125708.png

Фото: Noosphere Art Rocket Park

“Асоціація Ноосфера” - некомерційна громадська організація, заснована для науково-дослідних і освітніх цілей. Місія Noosphere - стимулювати відкриття, використання і поширення наукових знань, а також інтерес суспільства і бізнесу до науки.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!