Останні новини

Всесвітній день захисту лабораторних тварин: свято 24 квітня

В Індії цього дня святкують - День місцевого самоврядування.

24 квітня світ відзначає День народження газованої води та Всесвітній день захисту лабораторних тварин. Також цього дня святкують Міжнародний день багатосторонності і дипломатії в ім'я світу.

Про це повідомляє Odesa Live

Читайте також: Серед трендів наступної осені - ультраоб'ємні сумки

Що святкують 24 квітня в інших країнах:

  • В США - День сосиски в тісті, Свято деревонасадження;
  • У Вірменії - День пам'яті жертв геноциду;
  • В Непалі - День демократії; 
  • У Нігері - День злагоди;
  • В Ірландії - День Пасхального повстання;
  • В Індії - День місцевого самоврядування;

Яке 24 квітня церковне свято

Православна церква 24 квітня вшановує пам'ять святого Антипа. Його вважають покровителем і цілителем, який здатний був позбавити людину від зубного болю та інших недуг. Якщо у людини болів зуб, то вважалося, що 24 квітня можна просто прикласти до хворого місця срібну монетку, а потім вийняти її і зробити отвір, підвісивши до ікони святого Антипа. Казали, що зовсім скоро після проведення такого обряду зуби перестануть турбувати людину.

Що сьогодні не можна робити

Якщо в цей день зрубати дерево, то це приверне нещастя.

Прикмети на 24 квітня

Вранці небо червоне – всю весну дощитиме і буде вітряно;

Дощ – літо буде грибним;

Зацвіла верба – чекайте потепління.

Нагадаємо: 

  • В Одесі стало на одну літературно-інформаційну табличку більше. Біля входу на Суворовську алею парка Шевченка встановили такий знак з фрагментом листа української поетеси та письменниці Лесі Українки своєму брату Михайлу. 
  • Організатори Євробачення-2021, що має відбутися у травні цього року в Роттердамі, вивчають усі можливі варіанти, щоб попри епідемію коронавірусу глядачі могли, не наражаючись на небезпеку, відвідати заходи конкурсу. Український гурт Go_A вирішив дати свій концерт у режимі онлайн для українців за кордоном та шанувальників Євробачення вже 21 квітня.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05