Останні новини

Всенародний “фейл”: 80% українців проігнорувало опитування Зеленського

У всенародному опитуванні, яке відбулося 25 жовтня, 80,5 % українців не брали участі. Його ініціював президент України Володимир Зеленський, а з усіх виборців лице 16,5 % вирішили взяти участь у заході від голови держави.

Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження центру Соціс.

Так, за даними соцопитування, 16,5% серед усіх респондентів відзначили, що брали участь в опитуванні, 0,6% - дали іншу відповідь.

В той самий час 68% опитаних вказали, що проведення даного опитування ніяк не вплинуло на їхнє ставлення до Володимира Зеленського, 10,3% - "дещо поліпшило", 7,9% - "дещо погіршило", 5,9% - "істотно погіршило ", 2,4% -" істотно поліпшило "ставлення до глави держави.

Соцопитування проводилося методом CATI з використанням планшетів. Вибірка: репрезентує доросле населення України (крім Криму та тимчасово непідконтрольних уряду України територій на сході України) за такими показниками як стать, вік, регіон проживання та тип населеного пункту. Обсяг вибірки: дві тисячі респондентів.

Нагадаємо, обурені введенням “карантину вихідного дня” підприємці на сайті президента України Володимира Зеленського написали петицію в якій вимагають скасувати рішення уряду. Тільки за перші дні звернення зібрало 10967 голосів. 

Вийти в ефір
05.12