Останні новини

Все так легко не закінчиться: в Одесі школи можуть продовжити навчальний рік і після травня

Навчання у школах не може тривати довше 1 липня.

В одеських школах можуть продовжити навчальний рік в червні. Однак, таке рішення кожен освітній заклад має приймати самостійно. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Україну 24

Читайте також: Верховна Рада з МОН готують новий закон про професійну освіту - що він передбачає

Начальник головного управління шкільної освіти МОН Юрій Кононенко розповів, що головна умова завершення навчання – це використання 175 навчальних днів впродовж року. Також він підкреслив, що період отримання учнем освіти у школі не може тривати довше 1 липня. 

"В Україні склалася така традиція, всі чомусь думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня. Насправді це не так”, - зазначив чиновник. 

Він заявив, що з огляду на ситуацією з організацією отримання учнями середньої освіти, все залежить від навчальних закладів. 

“Ці 175 днів, обов'язкові для навчання, повинні бути використані навчальними закладами, і кожен з них, кожна школа сама вирішує це питання", - заявив Кононенко

Нагадаємо: 

  • В Україні з середи, 24 лютого, Міністерство освіти і науки рекомендувало закладам вищої та передвищої освіти самим обирати форму навчання. Так, очна форма дозволяється за умови заповнення аудиторій на 50%.
  • Міністерство освіти і науки України підписало документ про співпрацю з IT-компанією “SoftServe”, який передбачає створення сайту для дошкільної освіти. Користувачі зможуть бачити графіки роботи гуртків та моніторити школи у своєму регіоні.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05