Останні новини

Врятував життя дітей: на Одещині чоловік кинувся на допомогу малечі, яка провалилась під кригу

Діти добре себе почувають після надзвичайної ситуації.

У середу, 17 лютого, три дитини гуляли біля води поблизу села Коблево та провалились під кригу. Чоловік, який проїжджав неподалік, побачив, що у воді хтось є, та побіг до них. Він зробив з підручних засобів мотузку та врятував дітей.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку “Мій Одеський район” у Facebook.

Читайте також: П'ятикласники змайстрували триметрову валентинку.

Мешканець Южного Ігор Григорян повертався з селища Коблево в Южний та побачив дітей, які провалились під лід. Він спробував зайти на лід та витягнути малечу руками, але двічі провалився у воду. Чоловік не розгубився та знайшов матеріали, з яких зробив міцну мотузку. Він швидко витягнув дітей по одному на берег. Місцеві, які прибігли на допомогу, відвезли потерпілих у Коблевську амбулаторну лікарню. Наразі діти 10-ти та 8-ми років добре себе почувають й не скаржаться на проблеми із здоров’ям. 

Що робити, якщо провалились у холодну воду:

  • не піддавайтесь паніці, зберігайте спокій, не кричіть, якщо поруч нікого немає – ви тільки даремно витратите сили, не робіть різких рухів, стабілізуйте подих, уникайте занурення з головою;
  • розкиньте руки в сторони й постарайтеся зачепитися за крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення;
  • спробуйте обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід;
  • вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік – звідки ви прийшли, де міцність льоду вже відома, повільно повзіть до берега.

лід.jpg

Фото: Мій Одеський район

ігор.jpg

Фото: Мій Одеський район

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok