Останні новини

Впустили шанс в першій половині: “Одеса” поступилася “Запоріжжю” з різницею у два очки

Одеса зберігає теоретичні шанси на потрапляння до плей-офф.

Баскетбольний клуб “Одеса” на домашньому майданчинку не зумів переграти “Запоріжжя”, поступившись з різницею всього в два бали - 80:78. Долю матчу вирішив невеличкий гандикап, який гості заробили перед великою перервою.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням пресслужбу ФБУ.

Одесити проводили другий матч поспіль без Олега Юшкіна на тренерському містку і це не могло не датися взнаки. “Запоріжжя” одразу захопило ініціативу і почало вдало грати під щитами і набирати необхідні очки. Одесити гасили ці дії суперника дальніми влучаннями, але після двох чвертей попереду були гості, які мали три очки переваги.

У другій половині команди грали на рівних, “Одеса” намагалася наздогнати “Запоріжжя”, однак відігратися господарям так і не вдалося. Перемога підопічних Валерія Плеханова - 80:78. Вже 9 квітня одесити зіграють з “Прометеєм”.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!