Останні новини

Впливає на патогенез: МОЗ зареєстрував перший український дженерик японського противірусного препарату Авіган

Відтворений препарат відповідає всім стандартам і протоколам, встановленим МОЗ.

МОЗ зареєстрував перший український дженерик японського противірусного препарату Авіган. Препарат Фавіпіравір-Мікрохім виробляє компанія Мікрохім у Рубіжному на Луганщині. 

По це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Читайте також: У дитячому будинку в Одесі спалах COVID-19 - хворі вихованці добре себе почувають

Як заявили в МОЗ, Фавіпіравір-Мікрохім успішно пройшов контрольні дослідження в уповноваженій лабораторії на базі Державного експертного центру при Міністерстві охорони здоров'я, а також клінічні дослідження біоеквівалентності.

У вересні 2020 року японська компанія Fujifilm Toyama Chemical провела клінічні дослідження та отримала докази ефективності використання препарату Авіган для лікування COVID-19 - препарат не просто усуває клінічні прояви хвороби, але і впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини.

Уже у квітні 2020 року оригінальний препарат внесли в перелік ліків для запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Його також внесли у вітчизняний протокол лікування COVID-19. При цьому оригінальний препарат не був зареєстрований на території України, тому купити його було неможливо.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04