Останні новини

Впіймав голими руками: у Китаї хлопчика, який випав з вікна врятував охоронець дитсадка

У китайській провінції Шаньдун у дитячому садку маленький хлопчик випав з вікна третього поверху і дивом залишився живим. Його врятував охоронець, який зумів впіймати дитину голими руками.

Про таке повідомив Daily Mail.

Інцидент, стався 30 жовтня й потрапив під приціл відеокамери. Вихователі дитсадка розповіли, що хлопчик випадково зачинився в туалеті й вони намагалися його заспокоїти. Однак, коли той не зміг вибратися, вирішив вилізти через вікно.

Дитину доправили до лікарні та виявили незначне пошкодження на лобі. Чиновники заявили, що він перебуває під медичним наглядом і зможе залишити лікарню через п’ять днів.

<iframe allowfullscreen frameborder="0" width="640" height="480" scrolling="no" id="molvideoplayer" title="MailOnline Embed Player" src="https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2282840.html"></iframe>

ого.jpgфото: dailymail

Нагадаємо, у нідерландському Роттердамі о 00:30 сталася дивна аварія. Потяг метро проїхав зупинковий комплекс й вилетів з естакади на обмежувальний бар'єр та повис на арт-скульптурі хвоста кита, найвища точка якої 10 метрів. 

Вийти в ефір
04.12