Останні новини

Вперше за 6 років: бронекатер "Костополь" отримав вимпел та увійшов у склад ВМС України

В одеському порту на території військово-морської бази "Південь" відбулася урочиста церемонія підняття вимпелу над нещодавно прийнятим у склад Військово-морських Сил України сьомим бронекатером "Гюрза-М" проекту 58155 "Костополь". Вручення екіпажу вимпелу відбувається після успішної здачі першої та другої навчально-бойових курсових завдань.

Про таке повідомила Думская.

За їхньою інформацією, за останнт шість років таку церемонію українські військові моряки влаштували вперше й захід символізує повну сумісність нової бойової одиниці з іншими кораблями ВМС.  

"Отриманням вимпела "Костополь" довів, що може бути надійною складовою катерів ВМС. А повернення традицій, про які забули з початку війни на сході, підкреслюють розвиток українського флоту - повільними, але впевненими кроками", - повідомили в Міністерстві оборони України. 

Нагадаємо, в Одесі командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України зробило сюрприз екіпажу англійського есмінця. У рамках військового співробітництва есмінець Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії Dragon прибув на південь країни для проведення спільних тренувань у морі.

Вийти в ефір
04.12