Останні новини

Вперше в історії: етнічна українка Вікторія Спартц стала конгресвумен Палати представників США

Етнічна українка і кандидатка від партії республіканців Вікторія Спартц перемогла на виборах в 5 окрузі штату Індіана. Вона стала стала конгрессвумен Палати представників.

Про це повідомляє The New York Times.

Майбутня законодавиця народилася 1 жовтня 1978 року у місті Носівка Чернігівської області. Отримала вищу економічну освіту в Україні, з 2000 року живе в США.

Спартц здобула перемогу над колишнім депутатом законодавчих зборів штату від Демократичної партії Крістіною Хейл, яка мала імідж центристського вирішувача проблем. Демократи сподівалися розширити за її рахунок свою підтримку, роблячи ставку на те, що виснажений рейтинг Дональда Трампа потягне республіканців за собою.

Українка, в свою чергу, використала власну історію успіху як бізнеследі, для того щоб підкреслити віру в обмеженість уряду. Вона відкрито зверталася до республіканських виборців, попереджаючи про небезпеку соціалізму, що принесло Спартц достатню кількість голосів сільських, консервативних виборців в окрузі.

Республіканка уже подякувала тим, хто її підтримав: "Я дуже пошанована і збентежена довірою, яку мені висловили люди 5-го округу штату Індіана. Хочу подякувати своєму чоловікові Джейсону, дочкам, родині, друзям та всім вам, хто підтримав нашу кампанію та проголосував за мене".

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fspartzforcongress%2Fposts%2F3225739730885684&show_text=true&width=552&height=535&appId" width="552" height="535" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Нагадаємо, підрахунок голосів на виборах президента в США за ніч показав, що ситуація розгорнулася на 180 градусів. Якщо ще вчора Дональд Трамп декларував перемогу, а прогнози по підрахунку голосів були на його користь, то сьогодні демократ Джозеф Байден значно збільшив свій відрив.

Вийти в ефір
02.12