Останні новини

Вперед в минуле: в парку імені Горького влаштують парад ретро автомобілів

З 19 по 20 вересня в місті Одеса, у парку імені Горького пройде парад ретро автомобілів. Паралельно буде проходити вінтажна виставка.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Ретро-Фест.

Ретро автомобілі, ретро меблі, фото, ігри, танці, дозвілля - все це занурить відвідувачів в неповторну ауру "ретро" Одеси.

У програмі фестивалю, буде безліч яскравих подій:

виставка унікальних ретро автомобілів, концертна програма з ретро піснями і сценічними постановками, танцювальні майстер класи популярних танців тих часів, вінтажні фотозони для фото на пам'ять, інтерактивні ретро інсталяції які дозволять зануритися у минуле.

Для дітей і дорослих будуть створені зони з старовинними іграми. Дівчата і мами зможуть зробити собі бальні підвіски і капелюшки для ляльок. А тата з хлопчиками зможуть пограти в городки і ґудзики, серсо і пальника. В рамках фестивалю буде організована виставка антикварних речей і старовинних ляльок.

Яскраві персонажі старої Одеси наповнять відвідувачів минулою епохою. А ретро фотозони не залишать байдужими любителів селфі.

Фото: Ретро Фест

Нагадаємо, департамент культури Одеської міської ради перерозподіляє кошти, які закладені в програму розвитку культури. Це пов’язано з карантином, а саме зі скасованими фестивалями через нього. Гроші підуть на збільшення зарплати працівників даної сфери.

Вийти в ефір