Волого і дуже морозно: прогноз погоди на 17 січня в Одесі
Стовпчик термометра опуститься до -13 градусів морозу
У неділю, 17 січня, Одесу не залишать сильні морози. Опадів не передбачається, але очікується мінлива хмарність.
Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Укргідрометцентр.
Протягом дня стовпчик термометра сягне позначки від -7 до -9 градусів нижче нуля, а вночі температура опуститься до -13 градусів морозу. Вітер північний, 5-10 м/с. Вологість повітря становитиме 80%, атмосферний тиск - 758 мм рт. ст.
Фото: Скріншот/Укргідрометеоцентр
Нагадаємо, що сьогодні неділя, а це означає, що Супергерої Odesa Live вже вийшли на вулиці міста. Капрал Хаща дослідить пункти обігріву у різних куточках Одеси, Пікап дізнається, як влаштувати ексклюзивне побачення, а Капітан Ковдра огляне відомі скульптури історичного центру міста.
Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!