Останні новини

Води немає вже тиждень: на Цегельно-Заводській полопались труби

Людям порадили звернутись до іншої керуючої компанії.

Вже тиждень мешканці Цегельно-Заводської вулиці знаходяться без води через замерзання труб під час морозів в Одесі. У 230 квартирах вже 5 років немає опалення і з’являються нові комунальні проблеми. Наразі власники заводу планують повністю змінити 70 метрів труби.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: В Одеській мерії пояснили, коли планують знизити кількість викидів у воду.

Відомо, що внаслідок значного зниження температури повітря в Одесі на Цегельно-Заводській вулиці у трубах замерзла вода, через що вони полопались. Власники квартир за цією адресою залишились без води на великий проміжок часу. 

За словами депутата ОМР Олега Звягіна, майже 4 роки тому власник заводу, який розташований на Цегельно-Заводській, відключив квартири від котельні, що спричинило вимкнення опалення на 5 років. Наразі у людей відсутнє водопостачання через несправність труб.

“У п’ятницю почались проблеми з водою, у суботу вона ще трохи була. Але у неділю повністю припинилось водопостачання. Вода у трубах замерзла й вони полопались”, - розповідає Звягін.

Також депутат порадив мешканцям будинків створити власне ОБКК чи звернутись до інших керуючих компаній. Станом на 17 лютого представники заводу з комунальним підприємством почали ремонтні роботи, під час яких буде замінено понад 70 метрів труби.

Люди, які проживають на Цегельно-Заводський, 2,2а отримують воду з бювету у парку Горького. Вони самостійно ходять туди й набирають її у пляшки. 

“Погано без води, як я можу вийти під час ожеледиці? Наче ми не люди”, - коментує власниця однієї з квартир Людмила.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!