Останні новини

Виробництво серіалів: Кабмін дозволив використовувати бюджетні гроші з фонду боротьби з COVID-19

28 жовтня уряд схвалив проєкт, який дозволяє використовувати бюджетні кошти з фонду боротьби з COVID-19. Згідно з постановою Кабміну від 8 липня поточного року №592, гроші мають бути використані до кінця року.

Про це повідомляє Міністерство культури України.

"Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн гривень, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах корона кризи", - йдеться у повідомленні.

Міністр культури Олександр Ткаченко при цьому запевнив, що це - кошти на інституційну підтримку сфери культури, постраждалої в часи коронавірусної кризи. Про нові чи додаткові кошти, за його словами, мова не йде.

"Учора Кабінет Міністрів підтримав ініційовану МКІП постанову, яка погоджує порядок і дозволяє оголосити пітчинг патріотичних серіалів. Звертаю увагу, що 100 млн гривень на проведення конкурсу, заплановано ще з літа, в рамках 1 млрд гривень інституційної підтримки сфери культури. Тобто мова не йде про нові чи додаткові кошти", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки та оборони. Щоб визначити заходи невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Вийти в ефір
05.12