Останні новини

Виправданий нацгвардієць Марків вже в Україні та прямує до Зеленського. Відео

В Україні приземлився борт разом зі старшим сержантом командиром відділення батальйону ім. Кульчицького (в/ч 3066) НГУ Віталієм Марківим. Нацгвардієць вийшов з літака з українським прапором, привітався і поспішив на зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

Про стало відомо на брифінгу Марківа по прибуттю в Україну.

Він прилетів разом з омбудсменом Людмилою Денісовою та міністром МВС Арсеном Аваковим.

За словами нацгвардійця, поки що він планує провести час з дружиною і родиною. Він також розповів, що не вірив у виправдувальний вирок суду і готувався до найгіршого, аби гідно це зустріти.  

Денісова заявила, що Марків має всі підстави для звернення в ЄСПЛ, але це він має вирішити самостійно з адвокатами. 

Омбудсмен додала, що сторона обвинувачення планує подавати касацію на виправдувальний вирок українцеві. 

За словами Марківа, після повернення в Україну він планує продовжувати свою військову кар’єру.

Зазначимо:

  • В Італії 30 червня 2017 року старшого сержанта командира відділення батальйону ім. Кульчицького (в/ч 3066) НГУ Віталія Марківа затримали за підозрою у причетності до загибелі фоторепортера громадянина Італії Андреа Рокеллі у м. Слов'янськ у травні 2014 року.
  • Суд італійського міста Павія визнав Марківа винним і засудив його до 24 років ув'язнення.
  • Національна поліція в рамках розслідування провела низку слідчих дій та отримала докази невинуватості нацгвардійця Віталія Марківа до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі та росіянина Андрія Миронова у 2014 році.
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdenisovaombudsman%2Fvideos%2F354737695586298%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12