Останні новини

Вилучили бензопили і пальне: на Одещині за вирубку дерев у лісосмузі оштрафували трьох чоловіків

В захисній лісосмузі неподалік села Борщі поліцейські затримали трьох молодиків віком від 22-х до 25-ти років. Вони займалися незаконною вирубкою дерев.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області

За даними правоохоронців, на місці події було виявлено близько десяти складометрів спиляної деревини та більше тридцяти дубових пеньків.

Також з автомобіля лісорубів забрали дві бензопили і пальне до них.

Транспортний засіб поміщений на спецмайданчик, а дрова передані на відповідальне зберігання старості села.

"За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України, в рамках якого буде встановлена сума спричиненого збитку та роль кожного фігуранта у даному правопорушенні", - пишуть в поліції.

За вчинене правопорушення законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешту на строк до шести місяців, обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

hjs2.jpg

Фото: ГУНП в Одескій області

hjs3.jpg

Фото: ГУНП в Одескій області

hjs4.jpg

Фото: ГУНП в Одескій області

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці затримали двох дівчат та одну жінку, які крали товари з магазинів. Правопорушниці між собою не знайомі, але діяли за абсолютно однаковою схемою. В крамничках одного з торговельних центрів у Київському районі міста вони набирали одяг, який їм подобався, заходили з ним до примірочних і там ховали в сумки.

Вийти в ефір
01.12