Останні новини

Вільні від домашнього насилля міста: Одеса представляє свій досвід

В рамках || модулю навчального курсу з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насиллю, який організував Фонд ООН у галузі народонаселення, Одеса представила свій досвід. Задля цього, участь у заході взяла заступниця Одеського міського голови Світлана Бедрега.

Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Навчальний курс організували для представників 15 міст України: Львова, Вінниці, Києва, Полтави, Одеси, Харкова, Миколаєва, Херсона, Кременчука, Дніпра, Сєвєродонецька, Краматорська, Костянтинівки, Покровська та Мелітополя. Кожне місто-партнер проєкту делегувало по три учасники, серед яких представники уповноважених органів міських рад, спеціалізованих служб надання допомоги постраждалим та провідних профільних місцевих громадських організацій.

Окрім теорії та аналізу проблем домашнього насилля, програмою навчального курсу передбачили позитивний досвід Одеси. Ба більше - учасники курсу ознайомляться зі створеною в місті системою послуг для осіб, які постраждали внаслідок домашнього насилля та насилля за ознакою статі, а також відвідають установи, які допомагають жертвам домашнього насилля:

- Центр корекції агресивної поведінки кривдників;

- мобільні бригади соціально-психологічної допомоги;

- кімнату, дружню до опитування дітей;

- денний Центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло»;

- притулок для осіб, які постраждали від домашнього насилля чи насилля за ознакою статі. 

фото: пресслужба ОМР

Нагадаємо, І модуль навчального курсу з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насиллю відбувся у серпні цього року в Києві. Наступні два - відбудуться в Харкові та Вінниці. Такі заходи влаштовують в рамках реалізації проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства», учасником якого Одеса стала у травні цього року. 

Вийти в ефір