ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Відсутність муніципальних парковок: Олена Фокіна пояснила причину в ефірі Odesa Live

Проблема паркування в Одесі знайома кожному водію. Концепція пілотного проекту 5 муніципальних парковок в Одесі документально реалізована ще 30 квітня 2020 року. На даний момент функціонують тільки дві: на Катерининській площі і Княжому провулку.

Про це повядомляє Odesa Live.

Депутат Одеської міської ради та голова профільної транспортноі комісіі Олена Фокіна розповіла у прямому ефірі Odesa Live, чому в Одесі є тільки 2 муніципальні парковки, а люди у яскравих жилетах продовжують незаконно збирати гроші з водіїв.

"На кожні 20 паркувальних місць потрібна установка одного паркомата. На сьогоднішній день ведуться переговори з приватними підприємцями, які готові надати на певних умовах нам в муніципалітет паркомат. Мало кому це цікаво робити не за дорого, а безкоштовно нічого не буває", - говорить депутат.

Зазначимо, що "одеським гангстерам" в злих і помаранчевих жилетах платити ні в якому разі нічого не потрібно.

Олена також додала, що завтра відбудеться транспортна комісія, на яку винесуть нову схему парковок у центрі міста. Надалі буде прийматися рішення: віддавати ці парковки в муніципальну діяльність або ж проводити конкурс і віддавати одному приватному оператору, який по парковочному збору буде приносити в бюджет 9 млн 300 тисяч гривень, що на 8,5 мільйона більше, ніж зараз.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/kQIDA4N9qkM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, перша муніципальна парковка на Катерининській площі, яка відкрита з 1 липня, виявилася досить ефективною. Перед тим, як відкрити таку ж на Княжому провулку, фахівці постаралися врахувати всі недоробки.

Теги:
Вийти в ефір