Останні новини

Відсудили у компанії: прокурори Одещини повернули державі будівлю "Укрзалізниці"

Завдяки діям прокурорів Одещини було забезпечено поновлення права власності держави на нерухоме майно АТ "Українська залізниця" площею 520 м. кв. у Малиновському районі міста. Господарський суд погодився з доводами Одеської обласної прокуратури про незаконність реєстрації права власності на будівлю залізниці.  

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Як стало відомо, Державним реєстратором Одеського міського управління юстиції на підставі скасованого рішення арбітражного суду Одеської області та рішення районної адміністрації про присвоєння нової поштової адреси за одним із підприємств зареєстровано право власності на будівлю залізниці.

Разом з тим, прокурори встановили, що цей об’єкт є однією з будівель цілісного майнового комплексу площею понад 4800 м кв, який належить державі в особі Міністерства інфраструктури України.

"Південно-західним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу підприємства, отже рішення Господарського суду про задоволення позову прокуратури набрало законної сили", - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
27.11