Останні новини

Відпрацювали вже понад 15 років: в середньому в Україні знос автопарку “швидких” становить близько 50%

Одеські лікарняні заклади взагалі не надали інформацію про стан своїх медичний авто.

Станом на кінець березня, в Україні більша частина автопарку “швидких” вичерпала свій максимальний стан експлуатації. Причому розкид в цифрах по окремих регіонах досить відчутний. Наприклад, в Полтавській області списанню підлягали 15% автомобілів швидкої допомоги, в Херсонській 59% повністю зношені, а ще 14% - непридатні.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на журналістку Ольгу Гамелуш-Мінчук.

Читайте також: Pfizer поставить в Україну ще 10 мільйонів доз вакцини - Степанов

гамелуш-табл-1.jpg

Фото: ЦЄМП

“В абсолютних цифрах це теж немало. Наприклад, в Кропивницькому зі 137 автомобілів капремонту вимагали 18, а 54 - підлягали списанню. У Київської області 53 зі 186 автомобілів “швидкої” використовуються понад десять років, 81 автомобіль - від п'яти до десяти“, - зазначає автор.

Центр екстреної медичної допомоги в Житомирській області вимагав оновлення автопарку 175 машин, а в Івано-Франківській області 110 зі 160 автомобілів використовуються 15, 20 і 25 років.

“Це саме ті УАЗи, які не відповідають нинішнім стандартам, але без яких багато пацієнтів взагалі залишилися б без медичної допомоги”, - додає журналістка.

Нагадаємо: 

  • В Україні з 1 травня вакцинували від коронавірусу ще 2 661 людину. З них 30 осіб отримали другу дозу вакцини.
  • Станом на ранок 3 травня в Одеській області виявили 143 нових випадки захворювання COVID-19. З початку пандемії у нашому регіоні лабораторно підтвердили 134 553 хворих.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa LiveБекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05